Duben 2010

Tibet

25. dubna 2010 v 17:52 | Pusinka
Já osobně mám hrozně ráda Tibet a vůbec celou Asii. Sice nenosim věci typu tohohle:

KIMONO


To spíš něco Wonderlandštějšího...XD Ale problém je v tom, že Čína -Což je dost komunistická země, kde když v něco nebo někoho věříš například protestanti v Ježíše, Boha Otce Ducha Svatého, muslimové v Alláha, budhisté v Budhu a pod., pronásledují tě na fakt na život a na smrt. Já si myslim, že je od Číny pěkně hnusný, že si jen tak obsadí Tibet a prohlásí za komunistickou zemi! Podle mě to od nich neni moc "pěkný"!!!  Podle mě by měl mít Tibet právo být samostatným státem. Jenže, ono se nám to lehko řekne:"No, tak ať se osamostatní, když to tak strašně chtěj!" Ale představte si, jak by bylo nám, kdyby například Polsko byla komunistocká země a řeklo by:"Tak Česká Republika bude naše a budete všichni komouši.". No a jak by bylo vám??? Dyď je to děsný!!!!!!!!
!!!!SAVE TIBET!!!!Vaše milovná

Pusinka


Den rostoucích hub (15.4.)

14. dubna 2010 v 18:43 | Šlehačka |  Kalendář nejvzdálenějších akcí
Březen, za kamna vlezem, duben, ještě tam budem. Je to tak. Duben jak má být- aprílové počasí, za kterého by se jeden zbláznil(pokud ovšem-v mém případě- blázen ještě není). Jednou prší, podruhé svítí sluníčko. Ano, ano, poslední dobou prší dosti často.  A co se děje, když prší?Rostou houby, přece!A což teprv ty rostoucí! Alenka se s nimy poprvé setkala, když na nich uviděla
na radu u housenky
sedět Housenku. A co vlastně
taková rostoucí houba dělá? 
"Jedna strana vás natáhne, druhá zkrátí." 
"Jedna strana čeho? druhá strana čeho?" řekla si Alenka v duchu. "Hřibu", řekla Housenka, jakoby svou otázku položila nahlas. Alenka tedy přistoupila k hřibu a objala jej, jak nejdále mohla. Tam, kam až dosáhla, utrhla z každé strany kus houby, a každý ten kousek si dala do jiné kapsy.
Jedno upozornění: rostoucí houby rostou nadprůměrně rychle. Dejte proto pozor, ať (nedejbo'že) neusnete v houbovišti, protože by vám mohlo způsobit šok, že až se probudíte, budete o 10-15 cm výš, než při usínání. V tom ale musíte dát počasí za pravdu: nebýt toho, že se každou chvíli rozprší, mnoho lidí by se právě takto stalo obětí své nepozornosti (své? Ano, neboť mají číst výstražné zprávy tohoto blogu!:D).
Na den rostoucích hub se připravují Houbové chlebíčky. Návod na přípravu: viz článek Houbové chlebíčky.

Zdraví a před houbami varuje:
Šlehačka 

POZOR!!!!

8. dubna 2010 v 17:46 | Pusinka |  Komentáře, dotazy, připomínky, kecárna

Čau lidi!!!!!!!


Sem
(Rubrika: Komentáře, dotazy, připomínky, kecárna) můžete psát apsoulutně cokoli, kecat úplně o všem. Psát třeba trapasy, pokud jste spisovatelé povídku, nebo třeba básníci básničku. Dát sem obrázek co se vám líbí úplně nejvíc..... Když se vám líbí nějaká stránka, přihiďte to do komentářů!!!! Taky jestli znáte dobrej vtip, nebo testík....  No prostě co vás zrovna napadne, jakou máte náladu!!!!


    Tak pište, pištéé!!!!


Vaše milovaná

♥♥♥ Pusinka ♥♥♥